Członkowie koła PDF Drukuj

WYKAZ CZŁONKÓW MACIERZYSTYCH KOŁA ŁOWIECKIEGO "SOKÓŁ" W SZCZECINIE


1. Barwinek Władysław

2. Bilecki Andrzej

3. Błachowiak Florian

4. Borek Ryszard

5. Brzozowski Mariusz

6. Chromicz Józef

7. Chromicz Łukasz

8. Dębiński Mirosław

9. Domagała Michał

10. Dyszkiewicz Zbigniew

11. Gern Jarosław

12. Godlewski Andrzej

13. Godlewski Karol

14. Gołębiowski Wacław

15. Goryniak Hubert

16. Goryniak Mirosław

17. Goumas Stergios

18. Grajewski Jerzy

19. Grzanka Władysław

20. Homkało Henryk

21. Jewsiej Andrzej

22. Jewsiej Krzysztof

23. Kapusta Roman

24. Karolczyk Romuald

25. Kich Dariusz

26. Kiernicki Artur

27. Kiernicki Łukasz

28. Kikosicki Bartłomiej

29. Kolasiński Jerzy

30. Kopeć Andrzej

31. Kowalczuk Andrzej

32. Królikowski Anatol

33. Kruczkowski Stanisław

34. Laskowski Grzegorz

35. Laskowski Tomasz

36. Lemański Henryk

37. Lewandowski Bogusław

38. Lewandowski Roman

39. Łażewski Zenon

40. Maciorowski Robert

41. Majda Dariusz

42. Mamysz Ryszard

43. Marciniak Marek

44. Mazur Krzysztof

45. Misiewicz Rafał

46. Misiewicz Władysław

47. Nagaj Ryszard

48. Nawrot Marek

49. Nowak Leszek

50. Nowak Sławomir

51. Ochał Zdzisław

52. Pawelec Krzysztof

53. Pawelec Piotr

54. Pawliszcze Andrzej

55. Piątkowski Michał

56. Picho Henryk

57. Pisula Irena

58. Pomieczyński Marcin

59. Praski Andrzej

60. Pytel Kazimierz

61. Reda Łukasz

62. Reda Sylwester

63. Reda Tomasz

64. Rola Kazimierz

65. Roliński Andrzej

66. Rosiński Jarosław

67. Rząd Andrzej

68. Saar Daniel

69. Saar Lesław

70. Sarnowski Henryk

71. Senger Dawid

72. Sokólski Jan

73. Subocz Tadeusz

74. Szydłowski Henryk

75. Terpiłowski Zbigniew

76. Tyczyński Krzysztof

77. Tymosiewicz Zdzisław

78.Walkowicz Andrzej

79. Winiarski Jan

80. Witkowski Maciej

81. Zasławski Marek

82. Zawadzki Mariusz

83. Żołyński Mariusz

84. Żołyński Witold

85. Żurawski Kacper

86. Żurawski Janusz

 

WYKAZ CZŁONKÓW NIEMACIERZYSTYCH KOŁA ŁOWIECKIEGO "SOKÓŁ" W SZCZECINIE

1. Pawłowski Krzysztof

2. Pawłowski Piotr


 

WYKAZ KANDYDATÓW

1. Goryniak Bartosz

2. Myk Artur

3. Witko Rafał